Hooverphonic

Next Concerts

HOOVERPHONIC

5. október 2021 - 20:00 / MMC

The Stranglers

13. november 2021 - 20:00 / Majestic Music Club

Hooverphonic

15. október 2019 - 20:00 / Ateliér Babylon, Bratislava

Belgický HOOVERPHONIC príde do Bratislavy.

Na jeseň predstavia v klube Ateliér Babylon ich najnovší album „Looking For Stars"

Kapela vystúpi v rámci európskeho turné a predstaví aj novú vokalistku, s ktorou nahrali aj aktuálny štúdiový album. V našej krajine vystúpia síce už po štvrtý krát, ale teraz to bude po dlhej jedenásťročnej odmlke. Hooverphonic, ktorý z pôvodného trip hopu prešli postupom času i do žánru dream popu, indie a alternatívy, sú na scéne od roku 1995 a ich celosvetovo známa hudba sa okrem iného objavila aj v známych seriáloch ako Baywatch, Sex and the City a v reklamách pre Volkswagen a Danone.
Hity ako Eden, 2Wicky, Mad About You, BadaBoum sú perlami ich hudobnej produkcie. Po niekoľkých skvelých albumoch a experimentálnej tvorbe sa Hooverphonic vracia ku svojim koreňom.
Hlavné kreatívne duo kapely, basák a producent Alex Callier a gitarista Raymond Geerts, privzali do svojej skupiny tentokrát mladú osemnásťročnú speváčku Luku Cruysberghs, víťazku talentovej súťaže The Voice Of Flanders 2018. S Lukou sa Hooverphonicu darí napĺňať svoju osobnú víziu , ktorou je tvorba svetovej „retro futuristickej" muziky.
Ich nová nahrávka je štýlovo a náladovo veľmi rôznorodá. Podľa slov Alexa Calliera sa skupina prispôsobuje modernému poslucháčovi dnešnej doby.
Túto hudobnú lahôdku privítame už 15. októbra 2019 v klube Ateliér Babylon.
Lístky budú v predaji na ticketportal