Skunk Anansie

Majestic Music Club
štvrtok 1.8.

Dvere

19:00

Začiatok

20:00

Na Slovensku vystúpi kultová britská kapela Skunk Anansie!

Skunk Anansie odohrajú v Bratislave plnohodnotný koncert, na ktorom pri príležitosti oslavy 25. výročia svojho vzniku predstavia nový album 25LIVE@25.

Kapela sľubuje fanúšikom veľkolepú show. Niet sa čo čudovať, že na ich pražský koncert sa za pár hodín predala hneď tisícka lístkov. Tak ďaleko ale cestovať nemusíte. Skunk Anansieuvidíte naživo uprostred leta v Majestic Music Clube.

Londýnski rockeri v čele so živelnou speváčkou Skin Skinny sú známi kvalitnou tvorbou a populárnymi hitmi, ktoré ich vystrelili medzi elitu hudobnej scény už krátko po založení kapely v druhej polovici 90. rokov. Charakteristická je pre nich kombinácia rôznych štýlov od hard rocku cez punk až k melodickému popu. Razantný zvuk, ostré gitary, emócie a harmónia sú identickou črtou tejto originálnej skupiny.

Nový album 25LIVE@25 vznikol v priebehu roku 2016 počas posledného turné Skunk Anansie, ktoré bolo veľmi úspešné a z veľkej časti vypredané. Aktuálnou nahrávkou kapela oslavuje šťvrťstoročie a fanúšikom sľubuje skvelú show, počas ktorej odznejú najlepšie skladby zo 6 štúdiových albumov ako Weak, My Ugly Boy, Hedonism, Secretly, Selling Jesus či Charlie Big Potato.