CARIBOU / ZRUŠENO

Edison Park
piatok 4.2.

Dvere

19:00

Začiatok

20:00

Do Bratislavy zavíta CARIBOU.
Legenda electro music sa predstaví v rámci európskeho tour v EDISON PARKu.

Za projektom CARIBOU stojí kanadský producent tanečnej hudby a multiinštrumentalista Daniel Snaith, nepochybne jeden z výraznejších hudobníkov poslednej dekády. Matematik s citom pre rytmiku, melódiu a pestrosť sa neprezentuje len ako producent elektronickej hudby, ale zvládne hrať na viacerých nástrojoch, čo naplno využíva na pódiu.

Kritikmi oceňovaný hudobník mnohých tvárí vystupuje aj pod pseudonymom Daphni a Manitoba. Vo svojej tvorbe sofistikovane a chytľavo prepája house, techno, dub step, pop či dokonca R&B. Stal sa originálnou osobnosťou pracujúcou v harmónii rozdielnych nálad a energických rytmov na rozhraní inovatívnej psychedelickej eletroniky a tanečného beatu.

V Bratislave vystúpi charizmatický Kanaďan so sprievodnou kapelou, ponúkne veľkolepú vizuálnu show a predstaví aj aktuálnu štúdiovú nahrávku Suddenly. Už 4. februára 2022 v Edison Parku.

Caribou spolupracuje s humanitárnou organizáciou PLUS1. Preto 1 EUR z každej zakúpenej vstupenky poputuje na podporu ClientEarth a ich práce pre ochranu planéty a ľudí, ktorí na nej žijú. www.clientearth.org #PLUS1